1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

PinSource

Şirket Bilgisi

RozetEvi, dünyada rozet denince  ilk akla gelen PinSource markasını İstanbul’da temsil etmektedir. 20 yılı aşan bu uluslararası tecrübe ve birikimi müşterilerimizle paylaşarak Türkiye 'de sizlere hizmet  vermekteyiz. Tasarımlarımızdaki yaratıcılığımız, hızlı üretim sürelerimiz ve taviz vermediğimiz kalitemiz güçlü yanlarımızdır.

PinSource markası, promosyon malzemelerinde uzmanlaşmış SUI International Ltd.’nin parçasıdır. Birçok ülkede faaliyet gösteren SUI International, bünyesindeki tüm firmalara kanıtlanmış iş yapış şekilleri ve en son teknolojik yenilikleri sunmaktadır.

Bünyemizde bulunan MarkaCenneti Ltd. Şti. Sayesinde sadece rozet değil, tüm promosyon ihtiyaçlarınızla ilgili size anahtar teslim projeler sunabiliriz. Buna promosyon malzemelerinizin online stok takibinden müşterilerinizin adreslerine postalanması da dahildir. 

Worldwide map

Uluslararası Takım

Günümüz iş dünyası için önemli bir kaynaktır PinSource. Dünyanın çeşitli şehirlerindeki ofislerimiz herhangi bir işin doğru yapılması için gerekli olan üretim fabrikaları bilgisinden tasarım konularına kadar en değerli tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Ortak olduğumuz üreticilerle tüm ofislerimiz çalıştığı için sizin siparişiniz üreticilerin gözünde hiçbir zaman alelade bir sipariş olmayacaktır. PinSource müşterisi olmak uluslararası güce sahip olmak demektir. Tüm grubun stratejisi müşterilerinin çıkarlarını en üst düzeyde korumaktır. Müşteri memnuniyeti asıldır. 

Bizi arayın ve uluslararası takımımızın sunabileceği tüm hizmetlerden faydalanın.