1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

PinSource Çözümleri

PinSource Çözümlerine hoşgeldiniz!

Yıllar içerisinde müşterilerimizin ortak sorunlarından biri rozetlerinin müşterilerine veya çalışanlarına dağıtımını nasıl yapacaklarıydı.

Çözüm odaklı bir firma olan PinSource rozetlerin ilk dağıtımlarını adresleri elle yazarak, paketlemeleri teker teker yaparak gerçekleştirdi. Teknoloji ilerledikçe listelerin işlenmesi kolaylaştıysada mükemmel sonuca internet teknolojisinin gelişmesiyle varıldı.

PinSource Çözümü artık gerçek zamanlı olarak kullanımda.

 Gerçek zamanlı olarak rozetlerinizin dağıtımının yapılması içinsize özel bir web sitesi tasarlayacağız. Müşterileriniz veya çalışanlarınız istedikleri rozetleri gerçek zamanlı olarak bize bildirecekler ve gerisini biz halledeceğiz. Bu kadar basit.

Siteye şifreleme mekanizması koyarak ziyaretçilerin kontrolünü tamamen size bırakabiliriz. Alışveriş sepeti ekleyerek sizin adınıza satış yapabiliriz. Gerçek zamanlı satıştan sonra ürünler müşteriye bizim tarafımızdan faturalandırılıp gönderilecek ve elde edilen gelir doğrudan sizin hesabınıza aktarılacak.

Ve herşey sadece daha iyiye gidiyor. Genellikle rozetler büyük bir promosyon kampanyasının bir parçasıdır. Rozetevi ve kardeş şirketi MarkaCenneti size her türlü promosyon malzemesi konusunda yardımcı olabileceği gibi logonuzla yapılabilecek tüm ürünlerin yapımı ve satışı için tek adresiniz olabilecektir.

Örnek bir siteyi aşağıda görebilirsiniz:

  McDonald's site

RozetEvi işinizin kolay ve eğlenceli olması için çalışıyor. Bizi aradığınız ilk dakikadan size sunulan çözümün sonlandığı ana kadar tüm işlemlerinizi yetkin tek bir satış temsilciniz ile halledebileceksiniz. Rozet üreticisi, promosyon malzemesi üreticisi, baskıcı, internet tasarımcısı, lojistik firması ve ihtiyacınız olabilecek daha birçok şirketi teker teker bulmanıza gerek yok. Bunların hepsini size şaşırtıcı bütçelerde sunabiliriz.

PinSource çözümleri size gerçek anlamda anahtar teslim projeler sunmaktadır.