1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

Özellikli Rozetler

Özellikli Rozetler
Rozetlerinizin çok etkileyici ve sıradışı olmasını mı istiyorsunuz? Herkesten farklı olarak size sunduğumuz özellikler sayesinde bunu kolaylıkla yapabileceksiniz. Sallanan parçalar mı istersiniz, yada kurumsal rozetinizi daha pırıltılı yapmak için üzerine taş mı yerleştirilsin veya çok özel bir ambalaj mı tasarlansın yoksa rozetleriniz arkasına seri numarası mı yazılsın? Bizi aramanız yeterlidir.
Sallantılı Sallantılı
Yaylı Kafa Yaylı Kafa
Işıklı Rozet Işıklı Rozet
Üst Üste Rozet Üst Üste Rozet
Kartlı Rozet Kartlı Rozet
Taşlar Taşlar
Hizmet Yılı Hizmet Yılı
Paketleme Paketleme

Sallantılı

Sallantılı

Rozetinize başka rozetler ekleyerek sallantılı parçalar oluşturabiliriz. Bir görev gösterimi veya çalışılan yıl sayısını göstermek için kullanılabilinir.

Yaylı Kafa

Yaylı Kafa

Yay vasıtası ile bir arada tutulan iki rozet sayesinde kafalar sallanıyor gibi görünmektedir. Altta kalan rozet yakanıza iğnelendiği için sabit kalır ve yay sayesinde diğer rozet sallanmaktadır. Bu mekanizma ender göründüğü için dikkat toplamakta çok başarılıdır.

Işıklı Rozet

Işıklı Rozet

Rozetinize ışık koyduğunuzda mesajınızın veya logonuzun görünülürlüğünü kesinleştireceksiniz.

Üst Üste Rozet

Üst Üste Rozet

İki rozetin üst üste konulması ile tasarımınıza boyut ve kalite kazandırabilirsiniz. Rozetlerin farklı kaplamalarda yapılması seçeneklerinizi iyice artırmaktadır.

Kartlı Rozet

Kartlı Rozet

Maliyeti çok artırmadan mesajınızın artırılması ve ürününüzün çekiciliğinin katlanması için rozetlerinizi özel tasarlanmış kartlara takılması çok verimli bir yöntemdir. Popüler kullanımlar arasında teşekkür ve kutlama notları, kuponlar, tanıtım bilgileri yer almaktadır.

Taşlar

Taşlar

Rozetinize taş koyarak özel ve zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hem de taş eklemek düşündüğnüz kadar maliyetli bir seçenekte değildir. Değişik renk ve ebatlarda taş eklemek bizim için çok kolaydır.

Hizmet Yılı

Hizmet Yılı

Rozet tasarımının aynı tutularak renk ve hizmet yılının değişmesi sayesinde çalışanlarınızı gururlu hizmet yılları ile ödüllendirebilirsiniz.

Paketleme

Paketleme

RozetEvi rozetleriniz için birçok paketleme seçeneği sunabilir. Özel deri kutulardan kadife keselere kadar birçok seçenek sunabiliriz. Bilgi için bizi arayın.

Sorunuz mu var? Bize yazın.

Ad*:
Soyad*:
Eposta*:
Firma:
Mesaj*:

Zorunlu alanlar yıldızla belirtilmiştir