1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

Spor Rozetleri

Spor takımlarının rozetleri giderek daha popüler olmaktadır. Tuttuğunuz takımın rozeti gönül verdiğiniz renkleri göstermek için idealdir. Aynı renklere gönül verenlerle tanışmanızı sağlar.

Takım rozetleri her spor dalı için yapılabilir. Futbol, Basketbol, Golf, Dans, Atletizm , yarışmalar ve her türlü organizasyonlar gibi 

Yurtdışında çok popüler olan uğraşılardan biride spor takımı rozetlerinin koleksiyonu ve değişimidir. Hem yeni arkadaşlıklar yaratır hemde güzel vakit geçirmenizi sağlar.

Takım rozetleri istediğiniz gibi üretilebilir. Birçok seçenek ile rozet size özel sizin istediğiniz gibi yapılabilir. Sallanan parçalı, kayan parçalı, yaylı mekanizmalı ve daha birçok seçenek...

Sert Mine Kabartma Klişe Economik MineBaskı Yaylı Sallantılı

Sert Mine

Gerçek mine rozetlerin görüntüsünü hiçbir rozet yakalayamaz. Sırrı 6.000 yıllık Çin sanatından gelmektedir. Tasarım pirincin üzerine press kalıp ile işlendikten sonra dişi alanlar mine ile doldurulmakta ve fırınlandıktan sonra son haline kavuşmaktadır. Bu üretim tekniği ile mücevherat kalitesinde bir rozet üretilmektedir.

Kabartma

Sert Mine benzeri ancak daha ucuz maliyetli bir rozet için Kabartma Yumuşak Mine veya Ekonomik Mine’yi seçebilirsiniz. Metal işçilikleri aynı olmakla birlikte ekonomik mine gerçek mine gibi yüzeye kadar çıkmadığı için erkek metaller daha yukarda kalır ve kabartma hissi oluşur.

Klişe

Klişe rozetler minenin üzeri şeffaf koruma malzemesi epoxy ile kaplanmak istenildiğinde tercih edilmesi gereken bir üretim tekniğidir. Kimyasal yöntemlerle şekillendirilen metal yumuşak mineyle renklendirilir ve ışığı kendine has bir şekide yansıtan epoxy ile kaplanır.

Economik Mine

Düşük bütçeli işler istediğiniz zaman kullanmanız gereken bu teknikte malzeme olarak demir kullanılır ve renklendirme yine yumuşak mine ile gerçekleştirilir.

Baskı

Bu tarzı tasarımınızda çok detaylı çizgiler olduğunda veya metal rengi görmek istemediğinizde kullanırız. Tasarım doğrudan metalin üzerine basılmaktadır. Piyasadaki birçok üretici gibi damla etiket asla kullanmayız. Baskı yapıldıktan sonra koruma amaçlı epoxy isteğe bağlı olarak dökülebilir.

Çok hızlı mı ihtiyacınız var? Kapak rozetlerle ilgili bizi arayın.

Yaylı

Rozete ilave edilen yay mekanizması sayesinde en sevdiğiniz spor karakterinin kafasını vücuduna bağlayarak hareket etmesini sağlıyoruz. Bu mekanizmayla sık rastlanılmayan rozetlere sahip olabilirsiniz.

Sallantılı

Birçok tasarıma hayat kazandırmak için sallantılı parça eklemek iyi bir fikirdir. Eklenecek bu ek parçayla özel bir gruba aidiyet veya çalışılan yıl sayısı gibi birçok ayrıcalık ifade edilebilir.

Sert MineSert Mine
KabartmaKabartma
KlişeKlişe
Economik MineEconomik Mine
BaskıBaskı
YaylıYaylı
SallantılıSallantılı

PinSource spor rozetleri konusunda mükemmeliyetçidir ve FIFA Dünya Kupası resmi üreticisidir.