1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

Ödüllendirme

Ödüllendirme
RozetEvi sizin için en mükemmel ödüllendirme programını yaratmak için geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yaka rozetlerinden kravat maşalarına kadar, el yapımı ürünlerimiz bağlılık yaratımı ve başarının ödüllendirilmesi konusunda çok başarılı olacaktır.

Değişik üretim tekniklerini bir arada kullanarak, metal renkleri, mine renkleri ve renkli taşların kullanılmasıyla birçok çeşit ödüllendirme ürünü yapılabilir. Buna ek olarak ürünlerin ambalajları eklenebilecek bir sunum detayıdır.

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle temasa geçin ve size önerilerimizi sunmamıza izin verin.
Hizmet Yılı Hizmet Yılı
Taşlar Taşlar
Mine Mine
Kutu Kutu

Hizmet Yılı

Hizmet Yılı

Çalışanlarınızın hizmet yılını doğrudan rozetlerinden okuyun. Bu ödül onların yıllar boyunca size hizmetlerinin karşılıksız kalmadığını sembolize etmektedir. Takanlar gurur duyacaklardır ve diğerlerine iyi örnek olacaktır.

Taşlar

Taşlar

Ürünlerinizin üzerinde taş kullanmak tasarmılarını daha dikkat çekici ve ayrıcalıklı kılacaktır. Kullanılan taş sayısı ve renkleri değişik seviyeleri ve grupları göstermektedir. Değişik ebatlarda kullanılabilen bu taşlar birçok renkte de olabilir.

Mine

Mine

Rozetlerineze mine eklemek kurumsal kimlik renginizin yansıtılması ve genel görünüşün geliştirilmesi için önemlidir. Colors are matched using the Pantone Color System. Available in our Sterling or Gold pins.

Kutu

Kutu

Ödül amaçlı bir ürün verdiğinizde kutu her zaman önemlidir. Değişik bütçeleriniz için değişik kutu seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Sorunuz mu var? Bize yazın.

Ad*:
Soyad*:
Eposta*:
Firma:
Mesaj*:

Zorunlu alanlar yıldızla belirtilmiştir