1986’dan beri Özel Yapım Rozet ve Promosyonel Ürün Üretiyoruz.

Bizi arayın (216) 330 18 68

Neden Yaka Rozeti

Yaka rozetleri kurumsal kimliğin en önemli parçasıdır.

Güzel yapılmış bir rozet firmanın tüm çalışanlarının yakasında mükemmel duracaktır. Yakada taşınan logo kurumsal birliği güçlendireceği gibi güven ve sorumluluk duygusuna katkıda bulunacaktır.

Yaka rozetleri kimlik kazandırır.

Birliklerin üyelerini, sivil veya kamu kuruluşlarının mensuplarını uzaktan taktıkları rozetlere bakarak tanıyabilirsiniz. Yaka rozetleri topluma yaptığınız işle ilgili uzaktan bilgi verecektir. Ne kadar çok insan yakanızdaki rozeti görürse, toplum içerisindeki bilinilirliğiniz o kadar artacaktır ve topluma eğitim sağlama fırsatı yakalacaksınız.

Yaka rozetleri başarıyı ve ödülü temsil eder.

İster yıllar boyu hizmet nedeniyle ister belirlenmiş bir hedefi gerçekleştirmek için olsun, yaka rozetleri, çalışanlarınızın firmanıza karşı duyduğu gururu destekleyecektir. Düzenlediğiniz yarışmalarda, gecelerde, katılımcılara dağıtacağınız yaka rozetleri o gecenin veya o yarışmanın her zaman hatırlanmasını sağlayacaktır.

Yaka rozetleri farklı hediyeler ve anı malzemeleri oluşturur.

El yapımı yaka rozeti en güzel hediyedir. Birçok kişi çocukluğunda rozet toplama hobisi edinir. Bu tesadüf değildir, rozetler gerçek sanat eserleridir.